[personal profile] progenes
Частина 1.

Добратись до Львова зі Сходу Німеччини найзручніше автобусом. Не те, щоб це був найзручніший вид транспорту, але це відносно дешево і не вимагає пересадок. Сідаєш увечері в автобус, наранок уже у Львові. Назад так само.
Наразі мертвий сезон, тому автобусів ходить не дуже багато, до того ж вони майже порожні. Пожвавлення очікується десь з кінця квітня. Водії роблять зупинки кожні 3-4 години, пригощають кавою і показують кіна. Якщо мати планшет і затички у вуха, то поїздка загалом нормальна. На кордоні довго не тримали - приблизно година на все про все.

Далі буду порівнювати з Європою, звиняйте.

У Львов автобус прибуває десь о 6й ранку, на вокзалі таксі. Львівські таксі це #перемога. Тобто для понаїхавших з європ це транспорт номер один. 20 хвилин і ви в центрі за смішні гроші. В цей час в центрі є проблеми. Готель ще не поселяє, хоч можна залишити багаж. Кнайпи ще зачинені. Це #зрада. Прокидайтесь раніше!

Готель - цього разу Modern Art . Абслютно чудовий готель. В Європах за такі гроші буде студентський гостел. Загалом сервіс у Львові - це однозначно #перемога. Нічого такого в європах за такі гроші ви не побачите. В східній Німеччині сервіс - це взагалі вижжена пустеля, тому місцями я роззявляла від подиву рота.

По плану волохаті і нечесані вчені першим ділом йдуть в перукарню. Українські перукарні - це сервіс і це #перемога. Дарую бізнес - ідею: організовувати тури німкень у львівські перукарні. Перукарні відчиняються з 10ї і це #зрада для голодної, волохатої, щойно з автобусу німкені. Я гадаю, що можна зайти в будь-яку перукарню, але цього разу була Імідж-студія "Face & Beauty", яку я з задоволенням піарю. Чотири години і я як новєнька.

Увечері в програмі театралізована екскурсія "Батярський Львів". Дуже сподобалось, хочу ще. #перемога.

Після екскурсії були кнайпи. Їх було стільки, що я в якийсь момент збилась з рахунку. Тобто тут нормально з"їсти першу страву в одній кнайпі, основну страву - в другій, а допивати каву у третій. А потім ще кудись зайти. Мабуть про кнайпи буде окремо. Це #перемога #перемога #перемога.

Основний двіжняк, епічну битву за і проти європейських цінностей, а саме ЛГТБ я пропустила. Тобто у Льовові таке насичене життя для туриста, що за всіма культурними подіями не встигнеш. В цей час мене відвели на 4Д кіно. Відчувала себе селянкою в столиці. Ну бо квиток купили он-лайн і запропонували перекинути мені його на смартфон. Як би вам так акуратно пояснити, що не у кожного європейця є смартфон. Там зустрічаються ретрогради, на кшалт мене. Загалом, повальна шарова інтернетизація мене просто шокувала. Тобто для мене організатори робили скидку і присилали мені на тєлєфон СМСки "перевірте, будь-ласка, фейсбук". Я спочатку кліпала очима, де мені взяти інтернету, а потім виявилось, що тут інтернет усюди. Потім ще про це скажу, але це #перемога.

Повертаючись до кіна. Не те, щоб я таких фокусів не бачила. Фільм смішний. Мене більше здивувала в цьому торговому молі якась хай-тек віртуальна тьотка, яка рекламувала вареники. Наступного ранку снідаю. Ресторан у готелі прекрасний - оформлення чудове, грає джаз, і за вікном почав падати лапатий сніг, то перша думка була - голограма. Тут всього можна очікувати.

Date: 2016-03-24 10:23 am (UTC)

Wi-Fi

Date: 2016-03-24 10:37 am (UTC)
From: [identity profile] bunyk.wordpress.com (from livejournal.com)
От мене теж в Німеччині дратує що там ніде нема Wi-Fi.

Укрзалізниця потрохи купляє нові поїзди і за кілька десятків років не поступатиметься Deutsche Bahn, можна буде не тільки автобусами їздити.

Залишилось ще поремонтувати дороги, сортувати сміття і експортувати побільше товарів за євро.

Date: 2016-03-24 10:38 am (UTC)
From: [identity profile] patimo.livejournal.com
Читал через google Translate.
повеселили #победа вместо #перемога
и #предательство и #измена вместо #зрада

Гугл не понял, что тэги не переводятся.

Date: 2016-03-24 10:40 am (UTC)
From: [identity profile] cae32.livejournal.com
Для тех, у кого нет смартфонов, нормальные продавцы билетов шлют номер заказа или пин-код. И в кассе, вне очереди, его меняют на билет.

Date: 2016-03-24 10:59 am (UTC)
From: [identity profile] progenes.livejournal.com
Добили.

Date: 2016-03-24 10:45 am (UTC)
From: [identity profile] sparrow-hawk.livejournal.com
ще зовсім недавно і о 9 не було де поснідати, не те ще о 6 - так що львів'яни таки потроху, але йдуть назустріч туристам :0)

Date: 2016-03-24 11:06 am (UTC)
From: [identity profile] elisapeyron.livejournal.com
те що німці цілковиті ФАШИСТИ в плані інету, ти знаєш, я вже сварилася =)

а загалом після Вроцлава Львів мені виглядає як пошарпана Польща =(
місцями сильно пошарпана =(

я розумію що в німеччині дорожче але у Польщі і у Чехії ціни співставні, а от сервіс кращій. так що українцям є куди рости.

а мене ще до речі носильщіки на вокзалі розвели на 70 злотих. не пожаліли що я з грудною дитиною. я їм і так 50 дала хоч домовлялися на 20, а вони почали кричати давай ще і хапати за руки, я злякалася і віддала все що було в гаманці. а ти кажеш сервіс...

Date: 2016-03-24 12:03 pm (UTC)
From: [personal profile] ichthuss
У німців вайфай-фашизм в законодавстві прописаний: абонент відповідає за всяку, в т.ч. нелегальну, активність зі своєї лінії, відмазки типу "тут прийшов хтось і підключився до моєї відкритої точки доступу" не працюють.

Date: 2016-03-24 12:11 pm (UTC)
From: [identity profile] elisapeyron.livejournal.com
я знаю, в мене там родина живе. фашисти всі там на законодавчому рівні!

Date: 2016-03-24 12:30 pm (UTC)
From: [identity profile] progenes.livejournal.com
Я вже схиляюсь до думки, що Польща це мабуть ідеальна Європа. Кнайпи і інтернет і все це як в Україні, але вже чисто, майже як в Німеччині.

У нас в радіусі 50 (п"ятдесят) км є тільки 1 (один) пристойний ресторан. Такий, якого можна порівняти з будь-якою львівською кнайпою. Носильщіків нема ні за які гроші.

Date: 2016-03-24 12:38 pm (UTC)
From: [identity profile] elisapeyron.livejournal.com
ага, Вовка так і каже "Польща це Україна 2.0".
от якби це все ще без релігійності головного мозку...

тут якраз скандал у Польщі з приводу заборони абортів. йобнуті активісти хочуть заборонити БУДЬ-ЯКІ. зараз аборти ітак заборонені крім 3 випадків - насильство, загроза життю кобети і невиліковна хвороба плода.
але пролайфери так люблять життя що готові ризикнути життям жінки. жінки вони ж не зовсім те що люди, чи не так? =(

Date: 2016-03-24 01:05 pm (UTC)
From: [identity profile] tassadar-ha.livejournal.com
Вроцлав був здебільшого відбудований після війни. Справді старого в ньому не так і багато. Плюс, за моїми враженнями, обшарпаність його при цьому не поступається львівській навіть в центрі.

Справді старий Краків же виглядає точно як Львів: вилизане середмістя, але вже в Казиміжі починається типовий львівський "ближній центр" - старенькі побиті часом фасади і все таке.

І це нормально. Будь-яке справді старе місто виглядає саме так.

Щодо сервісу, важливо пожити в місті, аби робити висновки. Скажімо, в мій останній візит у Вроцлав у мене не лише забрали паспорт на рецепції, чого я не бачив ніде і ніколи в світі, але і забули його віддати при чекауті. А в магазині біля площі Ринок чіплялися якісь бомжі.

На щастя, я достатньо поїздив по Польщі, щоб не робити з цього узагальнюючих висновків. Львів, Краків і Вроцлав навдивовижу схожі міста. І особливої різниці між ними ані в доглянутості, ані в сервісі немає. Хіба, дороги в Кракові трохи кращі, але Львів активно поацює над цим.
Edited Date: 2016-03-24 01:06 pm (UTC)

Date: 2016-03-24 01:21 pm (UTC)
From: [identity profile] elisapeyron.livejournal.com
ой, я не люблю ці суперечки коли мені розказують що я маю думати або не думати.

у Львові я була безліч разів, у Вроцлаві живу рік, у Кракові провела кілька днів. Але знаєте в чому мякотка? Якщо я зараз про Київ почну говорити в якому прожила більше 30 років мені так само почнуть заперечувати і понесеться - "а ось троещина не то шо борщага.

такі розмови вони ні про що.

ні ви своє враження не зміните ні я, ні тим більше читачі коментів. у них своє абсолютно буде відчуття від цих міст =)

Date: 2016-03-24 01:32 pm (UTC)
From: [identity profile] tassadar-ha.livejournal.com
Київ тут взагалі ні до чого. Питання не в тому, хто як має думати, питання у помилкових оцінках на підставі уривчастого досвіду. Ви ж не про власні враження пишете, ви узагальнюєте власний уривчастий досвід.

Середньостатистичний українець взагалі за кордоном бував один-два рази в житті в туристичних поїздках, і отакі враження, де люди співставляють, умовно, Stare miasto Кракова з Левандівкою у Львові формують зрадофілію і комплекс меншовартості. Цього не можемо ми допустить (с).

Date: 2016-03-24 01:34 pm (UTC)
From: [identity profile] elisapeyron.livejournal.com
ой як все серьозно. ну тоді я краще піду зі своєю думкою. я ж закордоном буваю занадто часто і можу все зіпсувати українцям...

Date: 2016-03-24 11:11 am (UTC)
From: [identity profile] chy-me-ra.livejournal.com
У готелях поселяють у будь-який час, але для 6-ї ранку треба замовити вранішній заїзд, за додаткову оплату ))

Date: 2016-03-24 11:29 am (UTC)
From: [identity profile] twilighshade.livejournal.com
Два слова только не знал. Неплохо ещё мову помню.

Date: 2016-03-25 10:31 am (UTC)
From: [identity profile] revfufa.livejournal.com
принаймні кафе Мапа працювало з 7 ранку і мало сніданки.

Date: 2016-03-25 10:33 am (UTC)
From: [identity profile] rodonist.wordpress.com (from livejournal.com)
Четыре часа в парикмахерской???? Нет, женщины - это точно инопланетные создания, мне никогда их не понять! ))))

Profile

progenes: (Default)
progenes

July 2017

S M T W T F S
      1
2 345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 22nd, 2017 10:15 pm
Powered by Dreamwidth Studios