[personal profile] progenes
Частина 1.

Добратись до Львова зі Сходу Німеччини найзручніше автобусом. Не те, щоб це був найзручніший вид транспорту, але це відносно дешево і не вимагає пересадок. Сідаєш увечері в автобус, наранок уже у Львові. Назад так само.
Наразі мертвий сезон, тому автобусів ходить не дуже багато, до того ж вони майже порожні. Пожвавлення очікується десь з кінця квітня. Водії роблять зупинки кожні 3-4 години, пригощають кавою і показують кіна. Якщо мати планшет і затички у вуха, то поїздка загалом нормальна. На кордоні довго не тримали - приблизно година на все про все.

Далі буду порівнювати з Європою, звиняйте.

У Львов автобус прибуває десь о 6й ранку, на вокзалі таксі. Львівські таксі це #перемога. Тобто для понаїхавших з європ це транспорт номер один. 20 хвилин і ви в центрі за смішні гроші. В цей час в центрі є проблеми. Готель ще не поселяє, хоч можна залишити багаж. Кнайпи ще зачинені. Це #зрада. Прокидайтесь раніше!

Готель - цього разу Modern Art . Абслютно чудовий готель. В Європах за такі гроші буде студентський гостел. Загалом сервіс у Львові - це однозначно #перемога. Нічого такого в європах за такі гроші ви не побачите. В східній Німеччині сервіс - це взагалі вижжена пустеля, тому місцями я роззявляла від подиву рота.

По плану волохаті і нечесані вчені першим ділом йдуть в перукарню. Українські перукарні - це сервіс і це #перемога. Дарую бізнес - ідею: організовувати тури німкень у львівські перукарні. Перукарні відчиняються з 10ї і це #зрада для голодної, волохатої, щойно з автобусу німкені. Я гадаю, що можна зайти в будь-яку перукарню, але цього разу була Імідж-студія "Face & Beauty", яку я з задоволенням піарю. Чотири години і я як новєнька.

Увечері в програмі театралізована екскурсія "Батярський Львів". Дуже сподобалось, хочу ще. #перемога.

Після екскурсії були кнайпи. Їх було стільки, що я в якийсь момент збилась з рахунку. Тобто тут нормально з"їсти першу страву в одній кнайпі, основну страву - в другій, а допивати каву у третій. А потім ще кудись зайти. Мабуть про кнайпи буде окремо. Це #перемога #перемога #перемога.

Основний двіжняк, епічну битву за і проти європейських цінностей, а саме ЛГТБ я пропустила. Тобто у Льовові таке насичене життя для туриста, що за всіма культурними подіями не встигнеш. В цей час мене відвели на 4Д кіно. Відчувала себе селянкою в столиці. Ну бо квиток купили он-лайн і запропонували перекинути мені його на смартфон. Як би вам так акуратно пояснити, що не у кожного європейця є смартфон. Там зустрічаються ретрогради, на кшалт мене. Загалом, повальна шарова інтернетизація мене просто шокувала. Тобто для мене організатори робили скидку і присилали мені на тєлєфон СМСки "перевірте, будь-ласка, фейсбук". Я спочатку кліпала очима, де мені взяти інтернету, а потім виявилось, що тут інтернет усюди. Потім ще про це скажу, але це #перемога.

Повертаючись до кіна. Не те, щоб я таких фокусів не бачила. Фільм смішний. Мене більше здивувала в цьому торговому молі якась хай-тек віртуальна тьотка, яка рекламувала вареники. Наступного ранку снідаю. Ресторан у готелі прекрасний - оформлення чудове, грає джаз, і за вікном почав падати лапатий сніг, то перша думка була - голограма. Тут всього можна очікувати.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

progenes: (Default)
progenes

July 2017

S M T W T F S
      1
2 345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 22nd, 2017 10:25 pm
Powered by Dreamwidth Studios